Ta gärna kontakt med oss!

Har du frågor om våra tjänster, system eller om det vi gör i största allmänhet, hör av dig. Fyll i dina uppgifter så kommer vi tillbaka till dig eller kontakta någon av oss på Symetri FM direkt. Vi hörs!

Borlänge
Symetri FM
Forskargatan 3
781 70 Borlänge
08-704 22 00
Eskilstuna
Symetri FM
Bruksgatan 17
632 20 Eskilstuna
016-135500
Göteborg
Symetri FM
Ebbe Lieberathsgatan 18 B
412 65 Göteborg
08-704 22 00
Karlstad
Symetri FM
Bryggaregatan 11
653 40 Karlstad
08-704 22 00
Malmö
Symetri FM
Östra Promenaden 7 A
211 35 Malmö
040-680 57 40
Stockholm
Symetri FM
Korta gatan 7, 6 tr.
171 54 Solna
08-704 22 00
Västerås
Symetri FM
Kopparbergsvägen 8
722 13 Västerås
08-704 22 00
Oslo
Symetri FM
Forskningsparken Bygg A
Gaustadalléen 2, 0349 Oslo
+47 22 020700
Kontaktformulär


Alexander Siigur

Developer  

Telefon:016-135500

alexander.siigur@symetri.com

Anders Jansson

Business Manager Reality Capture  

Telefon:031-7032369
Mobil:0707-889100
anders.jansson@symetri.com

Anders Lundgren

Consultant/Project Manager  

Telefon:016-164249
Mobil:070-5540304
anders.lundgren@symetri.com

Anders Moberg

Director Business Development  

Telefon:031-7032355
Mobil:0705-974700
anders.moberg@symetri.com

Anders Olsson

Consultant/Project Manager  

Telefon:016-164255
Mobil:070-5227505
anders.olsson@symetri.com

Anna Nömme

Sales  

Telefon:031-7034014
Mobil:0705-974703
anna.nomme@symetri.com

Björn Holmgren

Key Account Manager  

Telefon:08-7048025
Mobil:0703-144509
bjorn.holmgren@symetri.com

Bo Edström

Consultant  

Telefon:054-144993
Mobil:0706-260798
bo.edstrom@symetri.com

Bo G Ericsson

Production Leader FM Services  

Telefon:054-144995
Mobil:0705-974718
bo.ericsson@symetri.com

Christoffer Tamm

Developer  

Telefon:016-135500

christoffer.tamm@symetri.com

Dan Olandersson

Sales Director  

Telefon:054-144992
Mobil:0705-186160
dan.olandersson@symetri.com

Elisabeth Berg

Consultant  

Telefon:054-144991
Mobil:0706-770247
elisabeth.berg@symetri.com

Eva Moen

Consultant  

Telefon:08-7048034
Mobil:0706-033248
eva.moen@symetri.com

Fredrik Moberg

Project Leader  

Telefon:031-7032365
Mobil:0706-034822
fredrik.moberg@symetri.com

Frida Pettersson

V. Production Leader FM Services  

Telefon:054-144997
Mobil:0705-974775
frida.pettersson@symetri.com

Henrik Sjöberg

Consultant/Project Manager  

Telefon:016-164251
Mobil:072-5598824
henrik.sjoberg@symetri.com

Joakim Danielsson

Production Leader Digitizing  

Telefon:054-144998
Mobil:0702-935510
joakim.danielsson@symetri.com

Johan Hjärpe

Developer  

Telefon:016-135500

johan.hjarpe@symetri.com

Johnny Fjärdsjö

Consultant  

Telefon:054-152003
Mobil:0702-440288
johnny.fjardsjo@symetri.com

Jonas Andersson

Developer  

Telefon:016-135500

jonas.andersson@symetri.com

Josefin Wilhelm

Project Leader  

Telefon:08-7048054
Mobil:0703-651307
josefin.wilhelm@symetri.com

Katrin Holmberg

Consultant  

Telefon:016-164245
Mobil:070-5544704
katrin.holmberg@symetri.com

Kenny Åhman

Team Leader Project Management  

Telefon:08-7048017
Mobil:0706-989910
kenny.ahman@symetri.com

Kristina Stjärngren

Consultant  

Telefon:08-7048024
Mobil:0705-546583
kristina.stjarngren@symetri.com

Lars Hammarlund

Developer  

Telefon:08-7048006
Mobil:0705-974717
lars.hammarlund@symetri.com

Lars Lengstrand

Technical Consultant  

Telefon:016-164256
Mobil:070-6399249
lars.lengstrand@symetri.com

Lena Lindblom

Administrator  

Telefon:016-164242

lena.lindblom@symetri.com

Magnus Åstrand

Head of Services  

Telefon:08-7048063
Mobil:0705-793302
magnus.astrand@symetri.com

Marit Skramstad-Warolin

Consultant  

Telefon:+47 46503757
Mobil:+47 46 503757
marit.warolin@symetri.com

Martin Andersson

Team Leader Development  

Telefon:054-144994
Mobil:0705-974716
martin.andersson@symetri.com

Mats Broman

Director, Facility Management Business Unit  

Telefon:016-164248
Mobil:076-8257640
mats.broman@symetri.com

Mats Cedergren

Head of Development  

Telefon:016-164240
Mobil:070-7781333
mats.cedergren@symetri.com

Mats Zetterljung

Senior Advisor  

Telefon:016-164253
Mobil:070-5152226
mats.zetterljung@symetri.com

Mattias Svensén

Sales  


Mobil:0704-54 80 97
mattias.svensen@symetri.com

Mikael Lagersson

Developer  

Telefon:016-135500

mikael.lagersson@symetri.com

Mohammed Amer

Technical Consultant  

Telefon:054-14 49 90
Mobil:070-358 56 10
mohammed.amer@symetri.com

Monica Svensson

Project Leader/Sales  

Telefon:08-7048027
Mobil:0705-974707
monica.svensson@symetri.com

Ola Nygårds

Consultant  

Telefon:0243-78540
Mobil:0705-770255
ola.nygards@symetri.com

Oscar Blom

Project Leader  

Telefon: 08-7048030
Mobil: 0707-771134
oscar.blom@symetri.com

Per Erlandsson

Senior Consultant  

Telefon:040-6805751
Mobil:0708-260369
per.erlandsson@symetri.com

Pernilla Swartz Olsson

Project Leader  

Telefon:054-144996
Mobil:0705-974702
pernilla.swartz.olsson@symetri.com

Peter Cedergren

Technical Consultant/Support  

Telefon:016-164250
Mobil:073-6231173
peter.cedergren@symetri.com

Petra Hollsten

Consultant  

Telefon:054-144999
Mobil:0706-770290
petra.hollsten@symetri.com

Pia Donsér

Consultant /Support  

Telefon:016-164254
Mobil:072-5710011
pia.donser@symetri.com

Pontus Wång

Developer  

Telefon:016-135500

pontus.wang@symetri.com

Raija Halvarson

Consultant/Project Manager  

Telefon:016-164243
Mobil:070-3450555
raija.halvarson@symetri.com

Shahab Khalaj

Team Leader Reality Capture  

Telefon:031-0732376
Mobil:0706-119810
shahab.khalaj@symetri.com

Stefan Haglund

Developer  

Telefon:016-135500

stefan.haglund@symetri.com

Svante Berglund

Developer  

Telefon:016-135500

svante.berglund@symetri.com

Tomas Lignell

Project Leader  

Telefon:031-7032358
Mobil:0705-569651
tomas.lignell@symetri.com

Tony Ulmehag

Key Account Manager, Facility Management  

Telefon:016-164244
Mobil:070-5565815
tony.ulmehag@symetri.com